meble apteczne

Wykonując meble apteczne, szczególną uwagę przywiązujemy do ich funkcjonalności i spełniania najwyższych standardów bezpieczeństwa. Związane jest to z ich ważnym przeznaczeniem – przechowywaniem leków, akcesoriów leczniczych czy rehabilitacyjnych. Meble apteczne, dzięki dokładnemu dopasowaniu do wymiarów pomieszczenia, pozwalają na ułatwienie codziennej pracy i dostępu do produktów.

Funkcjonalne rozmieszczenie i ekspozycja

Podstawą działania każdej funkcjonalnej apteki jest odpowiednie magazynowanie i przechowywanie produktów medycznych. Opakowania leków i różnego rodzaju akcesorium muszą być zatem odpowiednio wyeksponowane. Klient powinien móc z łatwością zapoznać się z produktami, nie mając jednak do nich dostępu – dostęp do nich powinna mieć tylko osoba pracująca. Nietypowy charakter mebli aptecznych sprawia, że niezwykle dużą uwagę poświęcamy tworzeniu odpowiedniej konstrukcji. Nasze konstrukcje mają za zadanie ułatwiać pracę, pozwalając na komfortowe korzystanie z zasobów apteki przy jednoczesnym zabezpieczeniu produktów.

Ułatwienie codziennej pracy

Projektujemy regały apteczne, gabloty, kontuary, półki i nie tylko. Tworzymy konstrukcje specjalnie pod zamówienie Klienta – chcemy, by korzystanie z naszych mebli w pełni odpowiadało wszelkim Twoim oczekiwaniom i pasowało do docelowego pomieszczenia. Proponujemy funkcjonalne rozwiązania i wytrzymałe materiały, które ułatwią codzienną pracę.

Tworzymy meble apteczne na wymiar w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – przejdźmy do realizacji wspólnego projektu już dziś.