budowa domów w systemie szkieletowym, tarasów, wiat, altan

Dom – miejsce, w którym przeżywamy najpiękniejsze chwile swojego życia. To właśnie tutaj budzimy się rano wypoczęci, pozwalamy sobie na chwilę odpoczynku i z radością możemy zaobserwować pierwsze kroki naszych dzieci. Ciepło domowego ogniska sprawia, że nareszcie możemy być sobą. Niepowtarzalny charakter naszego domu tkwi w jego korzeniach – a planując jego budowę, wreszcie możemy stworzyć swoje wymarzone miejsce do życia.

Domy w systemie szkieletowym

Decydując się na budowę domu w systemie szkieletowym, wprowadzamy do życia naszych Klientów nutę skandynawskiej i niemieckiej architektury. Drewniana konstrukcja podkreśla ciepły charakter wnętrza, a uniwersalność budulca pozwala na łatwe wprowadzanie modyfikacji i rozbudowywanie. Składa się ona zwykle z jednej bądź dwóch kondygnacji.

Domy w systemie szkieletowym, jak sama nazwa mówi, oparte są na pewnym szkielecie. Konstrukcja ta wykorzystuje metody panelowe lub słupkowo-belkowe, czyli ramy, które są systemem nośnym domu. Poszczególne elementy są produkowane wcześniej, co pozwala na błyskawiczne postawienie konstrukcji na placu budowy. Dzięki temu budowa jest szybka, a efekt końcowy – zachwycający.

Tarasy, wiaty i altany

Oprócz domów w systemie szkieletowym, w naszej ofercie znajdziesz również tarasy, wiaty i altany. Nasze drewniane konstrukcje wykonujemy na zamówienie i w pełni dostosowujemy do Twoich potrzeb. Pragniemy, by Twój dom stał się spełnieniem Twoich marzeń – i do tego właśnie dążymy.

Budując domy i przydomowe aranżacje, wierzymy, że tworzymy miejsca do życia. Dlatego szczególną uwagę poświęcamy nawet najdrobniejszym szczegółom. Wykorzystujemy najlepszej jakości drewno i inne materiały, a nasz zespół, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu, z bogatą wiedzą i indywidualnym podejściem podejmuje się kolejnych zadań.