garderoby

Idealnie rozmieszczone półki, perfekcyjna przestrzeń na wieszaki, miejsce na wiele par butów i zachwycająca estetyka – przestronna garderoba jest marzeniem każdej kobiety i nie tylko. W odpowiednio zaprojektowanym pomieszczeniu znajdzie się miejsce zarówno na ubrania, jak i buty, biżuterię czy akcesoria. Garderoby to coś więcej niż stylowe pomieszczenie. To jedno z ważniejszych miejsc w domu, z którego będziemy korzystać każdego dnia. Urządzając je, zadbajmy więc, by w pełni spełniało ono wszelkie nasze potrzeby.

Spersonalizowane przechowywanie ubrań

Garderoby na wymiar tworzymy z myślą o osobach, które poszukują funkcjonalnego sposobu na przechowywanie ubrań i pragną przeznaczyć do tego celu jedno z domowych pomieszczeń. Nie ma tutaj jednak żadnej zasady. Garderoba może być zarówno malutka, jak i przestronna. Wszystko w pełni zależne jest od wymagań Klienta i jego oczekiwań wobec aranżacji. Chcemy, by pomieszczenie to stało się miejscem, które nie tylko świetnie pasuje do wymiarów wnętrza, ale jednocześnie zachwyci swoją funkcjonalnością i wyglądem.

Garderoba z Twoich marzeń

Niepowtarzalne style, industrialne wykończenia czy klasyczne formy – projekt w pełni dopasujemy do Twoich wymagań. Nic nie stanowi dla nas wyzwania. Staramy się do granic możliwości wykorzystywać całą przestrzeń docelowej garderoby, zapewniając miejsce na zaskakującą ilość ubrań i akcesorium. Tworzone przez nas szafki, szafy i półki zachwycają swoim wyglądem i jakością wykonania, a jednocześnie pozwalają na komfort korzystania.

A Ty? O jakiej garderobie marzysz? Skontaktuj się z nami już dziś, by wspólnie omówić projekt!