szafy w systemie przesuwnym

Szafy w systemie przesuwnym to świetny sposób na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. W przeciwieństwie do tradycyjnych szaf, systemy przesuwne nie zajmują dodatkowego miejsca podczas używania. Praktyczne otwieranie mebli sprawia, że korzystanie z nich staje się wyjątkowo komfortowe. 

Funkcjonalny schowek na ubrania

Wybierając szafy w systemie przesuwnym, oszczędzasz przestrzeń. Jest to szczególnie ważne w małych pomieszczeniach – wąskich korytarzach, małych sypialniach czy przedpokojach. Rozwiązanie to jest wyjątkowo nowoczesne i nadaje aranżacji niepowtarzalnego charakteru.

Estetyczne wyposażenie wnętrza

Tworzone przez nas szafy projektujemy na wymiar, dzięki czemu idealnie wkomponowują się one w aranżację pomieszczenia. Zależnie od życzeń Klienta, mogą one zajmować dokładnie określony kawałek przestrzeni, a nawet wypełniać całą ścianę, oddając wrażenie spójnej całości. Systemy przesuwne umożliwiają subtelne udekorowanie wnętrza dzięki niewidocznym ramkom i braku uchwytów.

Projektując, stawiamy na funkcjonalność. Chcemy, by w produkowanych przez nas meblach zmieściła się duża ilość ubrań, butów, a nawet różnego rodzaju akcesorium. Korzystanie z szafy w systemie przesuwnym, która dodatkowo jest wykonana na wymiar, pozwala na wykorzystanie przestrzeni w pełni. Umożliwiamy także szeroki wybór frontów – od lakierowanych, poprzez przeszklone, aż po drewniane. Wszystko zależne jest od Twoich oczekiwań, a my możemy zagwarantować, że je wszystkie spełnimy.