usługi stolarskie

Oprócz tworzenia mebli na wymiar, zajmujemy się też ich montażem. Wykonujemy wszelkie stolarskie prace wykończeniowe – montujemy panele podłogowe, schody czy balustrady. Oferujemy usługi stolarskie, które podkreślą niepowtarzalny klimat Twoich domowych aranżacji.

Kompleksowe usługi montażowe

Z przyjemnością zajmiemy się montażem Twoich mebli. Nasze usługi obejmują kontrolę jakości i kompletności otrzymanych zestawów, sprawdzenie ich stanu, a także montaż i dostosowanie ułożenia mebli według życzeń. Lata doświadczenia w tworzeniu różnorodnych produktów stolarskich na wymiar sprawia, że montaż stanowi dla nas samą przyjemność. Decydując się na nasze usługi stolarskie, zyskujesz pewność, że oddajesz swój projekt w ręce profesjonalistów. Po wykonaniu zadania, miejsce pracy dokładnie sprzątamy, a Ty możesz od razu korzystać z zamontowanych mebli.

Stolarskie prace wykończeniowe

Chętnie podejmiemy się także wszelkich stolarskich prac wykończeniowych, które potrzebujesz efektywnie wykonać. Wszystko zrobimy według Twoich oczekiwań, dbając o zachwycający efekt finalny wykonywanej usługi. Podejmujemy się układania wykładzin podłogowych i montujemy wszelkie listwy wykończeniowe. Zajmujemy się zakładaniem parapetów i paneli podłogowych.

Wykonamy dla Ciebie schody i balustrady, dokładnie dostosowując się do Twoich możliwości i oczekiwań. Oferujemy szeroki wybór materiałów i dysponujemy bogatym asortymentem narzędziowym. Gwarantujemy, że nasze kompleksowe usługi stolarskie przewyższą Twoje najśmielsze oczekiwania!